Używasz przestarzałej przeglądarki. Dla szybszego, bezpieczniejszego przeglądania stron, uaktualnij swoją przeglądarkę za darmo już dziś.

Apartamenty

EUROPA22

do wynajęcia w Tomaszowie Mazowieckim

Zarezerwuj

LUKSUSOWE APARTAMENTY, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE "WSKOCZYĆ w KAPCIE CELEBRYTÓW"

Każdy pokój w naszym apartamencie jest urządzony ze smakiem, a wszystkie znajdujące się w nim drobiazgi są po to, by zwiększyć Twój komfort i wygodę. Doskonale wyszkolony personel serwisowy dba o obsługę gości i czystość.

Stworzyliśmy sprzyjające warunki, abyście Państwo mogli cieszyć się z pobytu.

Sale konferencyjne

Mała lub duża, formalna lub nieformalna, dysponujemy salami na spotkania i imprezy.

od 348 PLN

/ dzień

Dzięki doskonałej lokalizacji, nie ma lepszego miejsca na odpoczynek po ciężkim dniu. Niesamowity widok uzupełniają wspaniałe, nowe bary i pięknie odrestaurowane, zabytkowe budynki. Apartament jest idealnym miejscem na przystanek. Gustownie urządzone, czyni go idealnym miejscem na pobyt.

zarezerwuj

Dzięki doskonałej lokalizacji, nie ma lepszego miejsca na odpoczynek po ciężkim dniu. Spektakularny widok parku uzupełnia przepiękny staw z łabędziami oraz zabytkowy budynek w tle. Apartamenty nasze to idealne miejsce na przystanek. Gustownie urządzone wnętrze czynią je idealnym miejscem na pobyt.

Recepcja 24-godziny

Nasz przyjazny personel jest dostępny 24 godziny na dobę.

+48 577 122 279referencje

Niepowtarzalne miejsce w samym sercu miasta. Wygoda, atmosfera, obsługa powodują, że czuliśmy się wyjątkowo. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jeszcze nie raz tu wrócimy.

Marcin

Dziękuję za wspaniały pobyt, mieszkanie komfortowe, przytulne położone w dobrej lokalizacji, wysoka czystość. Największym plusem jest właścicielka, która dba o potrzeby gościa, i zjawia się nawet w 2 min od tel. Jeszcze raz dziękuję za wspaniały pobyt, i polecam :)

Agata

Polecam w 100%! Świeżo, czysto, komfortowo. Cena adekwatna do jakości i standardu apartamentu. Świetna lokalizacja, ścisłe centrum miasta.

Krzysztof

Rezerwacja

  • Apartament Oskara, Wandy Panfil 28b/7, Tomaszów Mazowiecki+48 577 122 279

  • Apartament Browarna i Apartament nad Stawem, Ligi Morskiej i Rzecznej 5, Tomaszów Mazowiecki+48 577 122 279

  • Apartament, Szeroka 7/11a, Tomaszów Mazowiecki+48 577 122 279

  • Apartament, Szeroka 27, Tomaszów Mazowiecki+48 577 122 279

Kontakt